Sport (Neděle, 19. května 2019 8:31:25)

Real pod taktovkou Zidana: Jak by mohla vypadat sestava příští rok?

Zinedine Zidane se vrátil do trenérské pozice a údajně by měl pro následující přestupové období dostat 300 milionů liber na nákupy nových hráčů. Mezi největšími hvězdami na které má Real zálusk jsou Neymar i Mbappe.

V Modričových stopách by se mohl vydat Christian Eriksen. Chorvat přišel z Tottenhamu v roce 2012 a Eriksen by mohl absolvovat stejný přestup, jelikož je to jeden z hráčů, o které Real stojí. Z Chelsea by mohli přijít Ngolo Kante a Eden Hazard.


O Kanteho má prý zájem právě sám Zidane a Hazard se už v minulosti netajil tím, že by si rád za Real zahrál. "Real Madrid je nejlepší klub na světě. Byl to můj sen už od dětství," uvedl loni Belgičan.

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Sep2018/2185013.jpg?d41d
Naopak odejít by mohli hráči, kteří zaostávají za očekáváním. Gareth Bale je asi nejžhavějším kandidátem na odchod. A ani současný držitel Zlatého míče Luka Modrič nemá budoucnost v Realu jistou.


Když by se povedlo přivést jednoho útočníka z PSG a i zbylé tři záložníky o které mají v Madridu zájem, mohla by příští rok sestava Realu vypadat například takto: Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Reguillon - Kroos, Kante - Eriksen, Casemiro, Hazard - Mbappe

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.