Sport (Čtvrtek, 23. května 2019 21:01:22)

Zidanova první slova po návratu! Prozradil, co chce v Realu změnit

Znovu usedl na trenérskou židli v Realu Madrid. Zinedine Zidane byl po desíti měsících znovu zvolen koučem fotbalistů Bílého baletu. A úkol má jasný. Ve zbytku nepovedené sezony pozvednout hvězdné hráče španělského velkoklubu. Jak herně, tak výsledkově.

V poslední době se na Real hrnula jedna katastrofa za druhou. Vyřazení ve španělském poháru od arcirivala Barcelony, poté konec už v osmifinále Ligy mistrů a na závěr ostré přestřelky mezi prezidentem Florentinem Pérezem a Sergio Ramosem, který si na sobotním tréninku ostře vjel do vlasů s Marcelem.
 

Není se čemu divit, že nezkušený kouč Santiago Solari tuto situaci neustál a z funkce byl odvolán.

Místo něj přišel ostřílený Zidane. Čili osoba, která s Realem za tři sezony vyhrála devět trofejí. Z nich vyčnívají hlavně tři triumfy v Lize mistrů v řadě!
 

„Vrátil jsem se proto, že mi zavolal prezident Pérez. Klub mám moc velice rád, proto jsem tady,“ začal vysvětlovat důvody svého návratu Zidane.

„Nikdy jsem nepochyboval, že se vrátím. Chci znovu pracovat pro tento klub a přivést ho tam, kam patří. Během osmi měsíců jsem si ´dobil baterky´ a jsem připravený. Je jasné, že musíme změnit nějaké věci. Ve zbývajících jedenácti zápasech La Ligy se chceme znovu prezentovat dobrým fotbalem, to je momentálně důležité,“ dodal.
 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.