Sport (Neděle, 19. května 2019 8:50:37)

Válka v Realu pokračuje i na hřišti. Ramos a Marcelo si vjeli do vlasů!

Zažívají výsledkovou krizi. Nejprve vyřazení ve španělském poháru od arcirivala Barcelony, poté nečekaný konec v Lize mistrů. Také se spekuluje o novém trenérovi. O fotbalistech Realu Madrid se v současnosti píše v negativním kontextu. A velká frustrace je vidět i na hvězdách španělského velkoklubu. Nechybělo moc, a málem by média psala o bitce mezi Sergiem Ramosem a Marcelem.

Nedělní výhra nad Valladolidem je jen slabou útěchou. V Realu jsou zvyklé vyhrávat ty nejdůležitější zápasy. Ale přesně to se Bílému baletu momentálně nedaří.

V Copa del Rey nestačili svěřenci Santiaga Solariho na Barcelonu, které navíc podlehli i v ligovém utkání. Pak přišla ostudná domácí porážka s Ajaxem v Lize mistrů.

Média tak okamžitě začala spekulovat o konci argentinského kouče na lavičce. Solari totiž nezvládá ukočírovat hvězdná ega svých hráčů. Posledním příkladem je sobotní trénink, na kterém málem byli k vidění i pěsti.

Solari rozdělil své mužstvo na dvě poloviny a kapitány určil Sergia Ramose s Marcelem. Každý si vybral spoluhráče a modelové utkání mohlo začít. Z vítězství se radoval tým vedený brazilským vlasáčem, který neskrýval svou radost. Tu však nemohl rozdýchat Ramos a Marcela zasypal salvou nadávek.

Podle španělského listu Marca došlo k několikaminutové slovní přestřelce. Vytočené spoluhráče museli zklidnit až ostatní fotbalisté. Jinak by mohlo dojít i na pěsti.

Po utkání s Valladolidem se španělští novináři na incident Ramose zeptali. „Špičkujeme se na všech trénincích. Je to součást naší práce. Marcelo je pro mě jako bratr,“ odpověděl španělský stoper.
 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.