Sport (Úterý, 20. srpna 2019 3:33:25)

Další nevěra? Rooney měl hučet do barmanky, ta ho pak ale práskla!

Vynikající fotbalista, ale také magnet na průšvihy. To je Wayne Rooney, opora DC United svou pověst bohéma potvrdila na Floridě. Právě tam se Rooney údajně snažil sbalit barmanku, která o dalším bouřlivém večírku ženatého sportovce promluvila.

Naposledy se o Rooneym mluvilo v lednu a to v souvislosti s jeho opileckým skandálem na letišti ve Washingtonu. Anglický fotbalista byl tehdy zadržen za to, že sprostě nadával posádce a letištnímu personálu. Rooneymu hrozila maximální pokuta 250 dolarů, nakonec u soudu 4. ledna zaplatil desetkrát méně.

 

 

"Zas už něco," zaznělo v komedii Což takhle dát si špenát a teď to přesně sedí k další Rooneyho ostudě. O té zatím mluví jen barmanka z Floridy Vicki Rosieková. "Byl v baru sám. Pak mi řekl, že už na mě čeká," uvedla pro The Sun, který informuje o tom, že spolu flirtovali v autě.

 

 

Wayne Rooney, který je otcem čtyř dětí, má tak zase problém doma. "Manželka Coleen už ho dříve varovala, že mu takové chování nebude tolerovat. Řekla mu, že si hraje s ohněm," uvedl pro zmíněné médium zdroj z blízkého okolí Rooneyho rodiny.

 

 

Není se čemu divit, že je Coleen Rooneyová na svého manžela naštvaná. Nevěru mu už v minulosti nejednou odpustila a to zejména kvůli dětem. Aférka s barmankou mu tak jistě nepřilepší a kdo ví, jak to bude s manželským párem dál…

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.