Sport (Středa, 24. července 2019 0:28:59)

Fanoušci Chelsea zuří: Chceme zpátky Čecha a další legendy!

Fotbalisté Chelsea utrpěli v 26. kole Premier League ostudnou porážku 0:6 na půdě Manchesteru City. Hattrickem se proti Blues blýskl domácí Sergio Agüero a naštvaní fanoušci Chelsea to po závěrečném hvizdu jen těžko rozdýchávali. Na sociálních sítích se pak dokonce objevily komentáře, že by se do týmu měly vrátit legendy v čele s brankářem Petrem Čechem, který letos oznámil, že po sezoně ukončí kariéru.

Takovou nálož hráči ani fanoušci londýnského velkoklubu nepamatují. Po půlhodině bylo takřka rozhodnuto, protože obhájce titulu vedl už.4:0.
 

Tři góly zaznamenal argentinský zabiják Agüero, dva přidal Raheem Sterling a zkázu Chelsea dokonal Ilkay Gündogan.
 Na oficiálním facebookovém profilu Chelsea se to pod příspěvem informujícím o vysoké prohře negativními reakcemi jen hemžilo. Paradoxně nejvíce lajků však posbíraly dva komentáře, které nejspíše přesně vystihují to, co by si fanoušci svého milovaného klubu nejvíce přáli.

 

"Fandím Chelsea už 60 let a věřte, že klub už zažil daleko horší věci, než tuhle porážku. Opravdový fanoušek se pozná podle toho, že s klubem drží i v takových chvílích," napsal jeden z nich po příspěvěk.

A přidal se i další, který zmínil, že klubu chybí legendy, jako byl například brankář Petr Čech. "Není pochyb o tom, že Chelsea porazil jednoznačně lepší tým. Potřebovali bychom Drogbu, Terryho, Lamparda a Čecha, protože teď takové hráče nemáme. Místo nich tady je Higuaín, Rudiger, Jorginho a Kepa...to jako vážně? Opravdové zklamání, tohle sledovat," stojí ve druhém nejlajkovanějším příspěvku.
 

S ohledem na to, že všichni zmiňovaní hráči, kromě Petra Čecha již oficiálně ukončili kariéru, fanoušci se legend nedočkají. Snad jedině, že si český gólman své rozhodnutí o poslední sezoně v Anglii rozmyslel a z Arsenalu se přesunul znovu do Chelsea.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.