Sport (Úterý, 20. srpna 2019 2:46:28)

Potupená Chelsea! Horší prohru zažila naposledy před 28 lety

Trapas a potupa. Nic jiného. Fotbalová Chelsea dostala půltucet gólů na hřišti Manchesteru City. Hvězdný útok se jmény Hazard, Higuaín či Pedro domácí tým vygumovali. Hattrick nasázel argentinský forvard Agüero.

Výkony Chelsea jsou jako den a noc. Na hřišti Bournemouthu prohrála 0:4, pak doma porazila Huddersfield 5:0 a nyní inkasovala šest gólů v Manchesteru. Jedná se o její nejhorší výsledek od roku 1991, kdy podlehla Nottingamu Forest 0:7.


„Je to jeden z nejhorších večerů mé kariéry, je těžké vysvětlit, co se stalo. Prvních pět nebo šest minut bylo dobrých, ale to nestačí. Dostáváme spoustu gólů a to prostě nejde,“ litoval zkušený stoper Azpilicueta.


„Motivace byla dobrá, měl jsem i dobrý pocit z týmu v průběhu týdne či rozcvičky. Jenže dostali jsme tři rychlé góly a pak se těžko zastavuje tým, který hraje tak fantasticky,“ říkal trenér Sarri.


Jenže na sociálních sítích vedle posměšných zpráv koluje i video z rozcvičky hráčů Chelsea. A je vidět, že těm zrovna anglické počasí nechutnalo.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.