Sport (Úterý, 20. srpna 2019 3:12:00)

Flyers prodloužili bodovou šňůru, Krejčí přispěl k vítězství gólem

Hokejisté Philadelphie doma porazili Anaheim vysoko 6:2 a natáhli šňůru zápasů, ve kterých bodovali, na rovných 10. Flyers už ztrácí na příčky znamenající play-off jen 6 bodů. Dařilo se i Bostonu, který v prodloužení zdolal LA Kings 5:4, gól dal také David Krejčí.

Philadelphia získala v posledních 10 utkáních celkem 19 bodů a po mizerném úvodu sezony se pomalu dotahuje na elitní osmičku ve Východní konferenci.

Jakub Voráček přispěl k triumfu jednou asistencí. Gólman Carter Hart, který začínal sezonu na farmě v Lehigh Valley vychytal osmé vítězství v řadě.

Šest zápasů v řadě bodoval Boston, který vedl doma nad Los Angeles Kings 4:1, jenže hosté dokázali srovnat a vybojovat prodloužení. To rozhodl po necelých třech minutách z přesilovky Patrice Bergeron.

Boston – LA Kings 5:4pp (0:0, 1:2, 3:2 - 1:0)

Branky: 25. McAvoy, 44. Heinen, 45. Krejčí (Pastrňák), 47. Marchand, 63. Bergeron – 29. Iafallo, 35. Kopitar, 50. N. Thompson, 56. Fantenberg.

Buffalo – Detroit 3:1 (0:0, 3:1, 0:0)
Branky: 22. Sheary, 31. Mittelstadt, 40. Okposo – 38. Larkin.

New Jersey – Minnesota 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Branky: 7. Seney, 44. Bratt – 13. M. Foligno, 25. Parise, 36. Eriksson Ek, 48. Kunin.

NY Islanders – Colorado 4:3pp (0:1, 1:1, 2:1 - 1:0)
Branky: 39. Eberle, 49. Jo. Bailey, 54. a 63. Pulock – 11. Söderberg, 23. E. Johnson, 58. Compher.

Philadelphia – Anaheim 6:2 (4:0, 0:1, 2:1)
Branky: 3. Varone, 11. Couturier, 12. Raffl, 18. Lindblom (Voráček), 53. Patrick, 59. Konecny – 21. Henrique, 45. N. Ritchie.

St. Louis – Nashville 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
Branky: 5. Dunn, 19. Tarasenko, 31. MacEachern – 28. Ekholm, 59. Johansen.

Ottawa - Winnipeg 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
Branky: 3. a 30. Mark Stone, 13. Dzingel, 33. Duchene, 56. Z. Smith – 22. Little, 60. Morrissey.