Sport (Úterý, 20. srpna 2019 13:50:29)

Pastrňák pálí dál! Madison Square Garden viděla jeho 31. gól sezony

Hvězda Davida Pastrňáka v NHL nepřestává zářit. Proti Rangers se český útočník ve službách Bostonu trefil už po jedenatřicáté v sezóně. Na ledě New Yorku sice Bruins vedli už 3:1, ale o náskok přišli a v nájezdech prohráli 3:4.

Od konce první třetiny prohrávala parta kolem českého bombarďáka po téhle ráně Zibanejada 0:1 a nebýt fantastického zákroku Slovenského golmana Haláka, Boston by byl ve velkých problémech.

Místo toho Heinen srovnal na 1:1 a protože ruku k dílu dali následně Krejčí s Pastrňákem, skóre se za další minutu měnilo znovu.

Bergeron následně zvyšoval už na 3:1, jenže Rangers v poslední třetině náskok smazali a to i díky Filipu Chytilovi, který získal jubilejní desátý gól v sezóně.

Zápas nakonec dospěl až do nájezdů, kde rozhodl o výhře pro Rangers v sedmé sérii obránce DeAngelo.

Toronto – Ottawa 5:4 (1:1, 3:1, 1:2)
Branky: 8. Hyman, 35. A. Johnsson, 37. Matthews, 39. Tavares, 50. Rielly – 18. Pääjärvi, 22. Duchene, 41. Chabot, 44. Pääjärvi.

New York Rangers – Boston 4:3SN (1:0, 0:3, 2:0 - 0:0)
Branky: 18. Zibanejad, 50. K. Hayes, 53. Chytil, nájezd DeAngelo – 31. Heinen, 32. Pastrňák (Krejčí), 36. Bergeron.