Sport (Neděle, 16. června 2019 8:43:36)

Van Buren je zpět! Ve Španělsku naplno trénuje, pokořil i rekord

V loňské sezoně si ho slávističtí fanoušci moc neužili. Micka van Burena hned dvakrát skolilo těžké zranění a tak téměř celý rok 2018 strávil na listině zraněných hráčů. Na soustředění ve Španělsku je už ale v plné zátěži a vyhlíží návrat. Dokonce pokořil i jeden tamní rekord.

Poslední soutěžní zápas bylo pro nizozemského útočníka derby v polovině března. Od té doby stihl pouze 26 minut v přáteláku se Slovanem Bratislava. Slavia ale van Burena neodepsala a nabídla mu další smlouvu.


„Byl jsem šťastný, že klub přišel s dobrou nabídkou v době, kdy jsem byl už šest nebo sedm měsíců zraněný. Cítím se tady oceňovaný, což mi volbu usnadnilo," děkoval vedení van Buren v klubové televizi.

 

 


Teď už je ale prý v pořádku a připravený na stoprocentní zátěž. A fotbal hrát nezapomněl. Dokázal to na odpočinkovém programu slávistického týmu. Sešívaní si zašli zahrát footgolf a Mick van Buren překonal rekord hřiště. Devět jamek pokořil na 26 ran.

 https://www.youtube.com/embed/21v_8p-Mawg

„Ještě nikdy se mi nestalo, abych za kalendářní rok zvládl jen dva zápasy. Už je to však za mnou a těším se, že budu znovu nastupovat. Jsem připraven," potěšil ze Španělska slávistické fanoušky Nizozemec.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.