Sport (Neděle, 16. června 2019 9:38:44)

Řepka vydělával miliony, teď ale vypomáhal za pípou v hospodě!

V Česku i v Anglii patřil svého času k nejlepším obráncům, se kterými si útočníci jen těžko věděli rady. Během své kariéry bývalý hráč pražské Sparty, anglického West Hamu, či italské Fiorentiny vydělával miliony korun. Nyní však Tomáš Řepka zkoušel štěstí v pohostinství a vyzkoušel si brigádu, jako číšník v hospodě!

Pětačtyřicetiletý Řepka skončil s profesionálním fotbalem v roce 2012 v dresu Českých Budějovic. Od té doby si chodí čutnout už je pro zábavu a spíše se věnuje aktivitám své přítelkyně Kateřiny Kristelové.


 

Sepsal tři knížky Děkuju, Rebel a Kapitán a o tom, jestli žije z vydělaných milionů, nebo má nějakou stálou práci nikdy nemluvil. Teď to však vypadá, že se mu zachtělo poctivého řemesla, protože v menší restauraci na Praze 10 poblíž jeho bydliště, zkusil štěstí coby číšník. "Tomáš si tady zkoušel práci číšníka. Zajímal seo to, protože tady kousek bydlí," prozradil provozní restaurace.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fhospudkanavrsku%2Fposts%2F1998381760255894&width=500

 

S míčem, ale i bez něj, to na hřišti Řepkovi šlo vždycky dobře, ale jak mu to šlo za pípou? "Snažil se, ale víte jak to je. Snaha prostě někdy nestačí. Nemá praxi a některé věci se musí řešit flexibilně," okomentoval výkon jednoho z nejříznějších obránců provozní.


Jestli to Řepka s prací za pípou myslí vážně, nebo se jednalo pouze o krátkodobou brigádu není jisté. Na dotaz po telefonu nereagoval.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.