Sport (Středa, 26. června 2019 22:58:06)

Kvitová je v Sydney ve čtvrtfinále, Siniakové se nedařilo a vypadla!

Tenistka Petra Kvitová na turnaji v Sydney porazila ve 2. kole Sie Šu-wej z Tchaj-wanu 7:6, 6:2 a probojovala se do čtvrtfinále. Kateřině Siniakové se v 1. kole nedařilo, když nestačila na Belgičanku Elise Mertensovou a v dohrávaném zápase z předchozího dne prohrála 6:7, 6:2, 2:6.

Utkání Siniakové s desátou nasazenou Mertensovou bylo v úterý přerušeno kvůli dešti za nepříznivého stavu 6:7, 6:2 a 1:4 pro českou hráčku. Siniaková, která hned v 1. kole vypadla i na předchozím turnaji v Brisbane, duel zvrátit nedokázala. Tenistky dnes strávily na kurtu jen tři gamy, v nichž si bez problémů udržely svá podání.

 

Ze hry venku je i světová jednička Simona Halepová, Rumunka při svém návratu na kurty po zranění zad ve 2. kole prohrála s Ashleigh Bartyovou z Austrálie 4:6, 4:6.

 

Halepová, která musela kvůli vyhřezlé ploténce předčasně ukončit minulou sezonu, prohrála první soutěžní zápas od loňského září za 87 minut. Bartyová, jíž patří ve světovém žebříčku 15. místo, porazila světovou jedničku poprvé v kariéře.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.