Sport (Pondělí, 20. května 2019 13:38:17)

Anglii děsí utajené video: Hráči Arsenalu se na něm sjíždí plynem!

Anglickou Premier League otřásá pořádný skandál! Do světa totiž unikly záběry z průmyslové kamery, na kterých jsou v jednom klubu zachyceni hráči londýnského Arsenalu, jak inhalují nebezpečný plyn!

Záběry zveřejnil britský deník The Sun a přestože k divokému večírku mělo dojít už v srpnu, tedy jen pár dní před začátkem sezony, na ostrovech to je momentálně téma číslo jedna.
 


 

Fotbalisté Pierre.Emmerick Aubameyang, Alexandr Lacazette, ale i Mesut Özil. Tihle a další na videu vdechují oxid dusný, který je též známý jako rajský plyn. Ten se sice může v Anglii volně prodávat, ale pouze osobám starším 18 let.


Hráči Arsenalu zachyceni na průmyslové kameře VIDEO:

https://www.youtube.com/embed/O97sojMyP5E

 

Účinky na lidský organismus mohou přitom být až smrtelné! Po jeho vdechnutí způsobuje stavy veselosti, ale také anestetický spánek. Intenzivní vdechnutí může v krajním případě způsobit zástavu srdce a následnou smrt.

 

 

Podle svědků byli tehdy hráči úplně mimo. "Někteří vypadali, že omdlévají. Özil si dal velkou dávku a vypadalo to, že ztrácí vědomí, v křesle se sesunul. Kudrnatý mladík (Guendouzi) si také dal a účinky byly ještě horší. Nadechl se plynu, omdlel a zhroutil se na pohovku," popsal jeden ze svědků to, co se dělo na večírku.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.