Sport (Pátek, 14. prosince 2018 20:57:09)

Pastrňák s Krejčím stříleli góly, na Tampu to nakonec nestačilo!

Hokejisté Bostonu prohráli na ledě Tampy 2:3 a nezachránili je ani Davidové Pastrňák s Krejčím, kteří oba vstřelili po gólu. Ve druhém zápase za sebou skóroval Jakub Vrána, který pomohl Washingtonu k výhře 4:2 v Arizoně.

Pastrňák otevřel skóre už ve 3. minutě zápasu a v letošní sezoně už má na kontě 20 zásahů. Za stavu 1:1 měl ještě další šanci, ale na brankáře nevyzrál.

Pastrňákův gól proti Tampě VIDEO:

Trefil se i další Čech v dresu Bostonu Krejčí, kterému nahrával Pastrňák, ale to bylo ze strany Bruins vše.

Gól Davida Krejčího VIDEO:

Vrána vyrovnal v úvodu druhé třetiny na 1:1, když se trefil z mezikruží přesně do levého horního růžku. Pražský rodák se prosadil v sezoně podeváté a po Pastrňákovi je druhým nejlepším střelcem v soutěži. Arizona se za necelé dvě minuty od gólu Vrány opět ujala vedení, ale Washington v dalším průběhu třemi góly otočil. Vítězný gól dal Andre Burakovsky v čase 55:18.