Sport (Neděle, 18. srpna 2019 15:40:32)

Protesty ve Francii se dotknou i vysílání: Tyto přenosy nebudou!

Demonstranti ve Francii komplikují každodenní život v zemi galského kohouta. Dotkne se to i sportovních zápasů. Dva z fotbalové Ligue 1, které jste měli možnost sledovat na stanicích Nova Sport, byly odloženy a vysílat se tak nebudou.

Ve Francii je pořádně rušno. Zástupci tzv. „žlutých vest“ začali protestovat 17. listopadu, lidé vyšli do ulic kvůli oznámení o zvýšení daně z pohonných hmot, která je podle Macrona nutná kvůli boji proti změně klimatu a ochraně životního prostředí.

 

 

Pokud jste se těšili na zápasy Ligue 1, o některé kvůli událostem ve Francii přijdete. Jde o páteční klání Monaka s Nice a sobotní duel mezi PSG a Montpellierem. Mimo tyta zmíněná utkání organizátoři soutěže odložili také souboj Toulose a Lyon – ten však v programu stanic Nova Sport nebyl.

 

I tak o fotbal z nejlepší francouzské ligy tento týden nepřijdete. V sobotu 8. prosince začíná ve 20:00 na stanici Nova Sport 2 zápas Rennes s Tomášem Koubkem, jeho tým přivítá na domácí půdě Dijon.

 


V neděli můžete sledovat hned dvě utkání. I ta si budete moci vychutnat na Nova Sport 2. První od 15:00 (Štrasburk vs. Caen) a druhý od 17:00 (Lille – Reims).

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.