Sport (Pátek, 23. srpna 2019 6:32:18)

Poslední vteřiny před smrtí: Takhle fotbalistu zachytila kamera! VIDEO

Na začátku tohoto týdne zasáhla Lokomotiv Moskva velmi smutná zpráva. Jeden z nadějných mladíků tohoto ruského klubu totiž zemřel. Šlo o osmnáctiletého Alexeje Lomakina, kterého nalezli po večírku umrznutého v moskevském parku. Záběry z kamer, které se teď objevily na internetu, zobrazují poslední okamžiky života mladého sportovce.

Ruská média už potvrdila původní variantu – smrt byla způsobena umrznutím. Osmnáctiletý Rus tak přišel o život vlastním přičiněním a to poté, co se vracel domů z večírku. Poslední vteřiny jeho života zachytila pouliční kamera…

 

https://www.youtube.com/embed/DqqFug-uqjE

 

Na konci videa je liška, která zesnulému Alexejovi Lomakinovi sebrala bundu a několik metrů ji táhla. Uvnitř ní se našly fotbalistovy doklady. Ke smrti došlo dle oficiálních zpráv při teplotě -7 °C.

 

 

Ztrátu mladého života oplakávali přibuzní, ale i klub Lokomotiv Moskva, ze který Lomakin hrál. "Jsme z toho v šoku. FC Lokomotiv chce vyjádřit soustrast Alexejově rodině i jeho přátelům," stojí ve stručné zprávě, kterou moskevský celek zveřejnil na sociální síti.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.