Sport (Pondělí, 20. května 2019 13:36:52)

Ronaldo o znásilnění: Nezměnili jsme polohu a bylo to drsné!

Tak jak to bylo? Z emailové korespondence mezi Ronaldem a jeho právníky uniká čím dál více informací. Indicie k údajnému znásilnění tak nastiňují, co se mohlo v roce 2009 na hotelovém pokoji stát.

Vše se mělo odehrát už před devíti lety. Kathryn Mayorgaová ale se vším vyšla na veřejnost až letos. Za mlčenlivost jí měl Ronaldo tehdy zaplatit zhruba 8,5 milionu korun, teď jí jde prý o bezpečnost dalších žen.Deník Der Spiegel, který s celou kauzou přišel a neustále sleduje její vývoj, odhalil i korespondenci mezi hvězdou Juventusu Turín a právníky. V ní se měl Ronaldo rozpovídat o tom, co se doopravdy stalo.


V baru mělo být vše ještě v naprostém pořádku. Američanka před Ronaldem tancovala a vše se zvrtlo až v pokoji. „Říkala mi, že nechce mít sex, když jsme se teprve ten den viděli poprvé,“ napsal třiatřicetiletý fotbalisté právníkům. „Ale stejně mě pořád chytala za penis,“ popsal detaily krátce před sexem.


„Ležela na své straně postele, přitáhl jsem si ji z boku a vnikl do ní. Bylo to drsné. Za celou dobu jsme nezměnili polohu. Trvalo to sedm až osm minut,“ uvádí Der Spiegel. V průběhu sexu měl Ronaldo Mayorgaové způsobit i modřiny. „Omluvil jsem se jí, když bylo po všem,“ dodal pětinásobný vítěz Ligy mistrů.


„Jsi hajzl, donutil jsi mě,“ řvala po všem na fotbalistu Američanka. Alespoň takto vše uvádí dotazník, který pro Ronalda přichystali právníci. Podle nich ale Ronaldovu výpověd upravil hacker a Portugalec nic podobného nikdy neřekl.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Fotbalista Ronaldo má strach: Své zaměstnance nutí podepsat smlouvu s šílenou podmínkou!

Co skrývá v garáži jeden z nejlépe placených fotbalistů světa? Budete zírat! VIDEO

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.