Sport (Čtvrtek, 23. května 2019 20:50:05)

Alkohol a děvčata: Hráči Rennes v Česku řádili, prezident to popírá

Přijeli, vyhráli, oslavili. Fotbalisté Rennes, za které chytá Tomáš Koubek, si podle francouzských médií výlet do Česka pořádně užili. Po výhře 1:0 nad Jabloncem měla údajně část hráčů uspořádat večírek, na kterém nechyběl alkohol a pozvána byla i děvčata.

Úkol splnili a díky výhře v Jablonci si udrželi naději na postup ze skupiny Evropské ligy. A podle deníku L´Equipe to i řádně oslavili. O incidentu informovala i televize RMC Sport, ale ta se s tištěným médiem rozchází v jedné skutečnosti.


L´Equipe tvrdí, že se oslava udála před důležitým zápasem v libereckém hotelu. Televize RMC Sport naopak informovala naopak o tom, že vše proběhlo až po zápase a divoká párty, které se zúčastnila čtveřice až šestice hráčů, proběhla až v Praze.


Ať to bylo, jak to bylo, tak na oslavě byl alkohol a snad i nějaká děvčata. Fotbalisté měli zájem o dámskou společnost, ta se ale podle dostupných informací na pokoje nedostala. Před branou hotelu je zastavila bezpečnostní služba a za hráči návštěvu nepustila.


Podle francouzských médií se chystá klub hráče potrestat. Prezident klubu ale vše popřel. "mohu vás ujistit, že se v hotelu nic nestalo," prohlásil na tiskové konferenci týmu. "Shledávám jako hodně nešťatsné, že se zveřejňují nepravdivé informace poškozujcí otce od rodin. Jsme strukturovaný klub a s bezpečnostní agenturou jsme se přesunuli z Jablonce do Liberce, aby se v hotelu nic nestalo." uzavřel debaty o oslavě.

Na pohodě celého týmu události z Česka rozhodně nepřidají. Ve francouzské lize vyhráli fotbalisté Rennes naposledy 3.11. Prohru 1:4 se Štrasburkem dokonce odnesl vyhazovem trenér Sabri Lamouchi.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.