Sport (Pondělí, 25. března 2019 0:39:37)

Kvitovou nachlazení vyřídilo, prohrála i se staříkem o holi

Důvod, proč Petra nebude hrát v prvním dnu finále Fed Cupu? Ze hry ji vyřadilo nachlazení, které nestačila vyléčit. Druhým důvodem může být i to, že ji kvůli viróze v O2 areně porazil před zraky kamer i stařík o holi.

Kvitová natáčela krátký videoklip s Liborem Boučkem, který přinesl na setkání i jeden velký dar. Vítězný obraz, od německého staříka Huberta Schmitda. Ten si chtěl na oplátku s Petrou zahrát pár míčků. Ta s tím ani přes své nachlazení neměla problém.


První míčky dědu s dřevěnou raketou šetřila, ten ji ale začal prohazovat po lajnách a Kvitová se začala divit. „Hraje dobře. Fakt dobře,“ zavolala na Boučka. „Jeho styl je fakt pěkný,“ pokračovala ve chvále.

https://www.youtube.com/embed/YWmQEeI9eYc


Když si u sítěpodali ruce, bylo české jedničce už vše jasné. „Ahoj Tomáši, ráda tě poznávám,“ pozdravila ještě v angličtině Huberta. V tu chvíli už ale věděla, že se nejedná o žádného Huberta Schmitda, nýbrž o dalšího skvělého tenistu Tomáše Berdycha.


Ten se s celou situací podělil i na twitteru. „Nejsem tak starý, jak vypadám,“ okomentoval celé video s kanadským žertem. Později i sdílel fotky z maskérny, kde z třiatřicetiletého Čecha udělali sedmdesátiletého Němce.

 

 

 

 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.