Sport (Čtvrtek, 25. dubna 2019 14:03:01)

Sparťanští fanoušci přišli o velkou výhodu: Toto už teď nemohou!

Dnes začíná nový ročník extraligy a fanoušci se už nemohou dočkat zápasů české nejvyšší soutěže. Ti sparťanští jsou ale před utkáním s Hradcem Králové pořádně naštvaní. Respektive ti, kteří si koupili sezonní permanentku. Vedení Sparty je totiž připravilo o hlavní výhodu, kterou jim koupě permice zaručovala.

Sparta hostí v 1. kole Hradec Králové a fanoušci se už nemohou dočkat. Jenže sparťanské permanentkáře zastihla nemilá zpráva. "Připomínáme, že vchod číslo 3 již v sezoně 2018/2019 není vyhrazen pro majitele sezonních karet. Ti mohou využívat ke vstupu do haly všechny ostatní vchody O2 areny," oznámilo sparťanské vedení na sociálních sítích.

 

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fhcsparta%2Fposts%2F10156584637728232&width=500

 

Fanoušci kvůli tomu zuří. "Tak to už si děláte srandu ne? Tak k čemu pak člověk má permanentku a nějakou výhodu? Aby čekal dvě hodiny u vstupu? S tímhle běžte fakt do…," vzkazuje klubu fanoušek Sparty. "Člověk by čekal, že se po loňsku vchod pro permanentkáře nějak zlepší či rozšíří a ne zruší," přidal se fanoušek Aleš.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.