Sport (Pondělí, 10. prosince 2018 5:28:39)

Seznámení přes Jágra, svatba i děti: Idylka Plekancových skončila

Jejich vztah trval od roku 2010 do začátku tohoto týdne. Alespoň tomu tak bylo oficiálně. Tomáš Plekanec a Lucie Vondáčková spolu však už prý delší dobu nežili. Tak jako tak, jejich manželství se zdálo být idylkou, byť tomu tak evidentně úplně nebylo. Pojďte si připomenout, jak šel čas této lásky dvou českých celebrit…

Plekanec s Vondráčkovou už spolu nejsou. "Rád bych Vás informoval o ne zcela veřejných věcech. Já s Lucií bychom Vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat," uvedl hokejista Montrealu Canadiens v pondělí na sociální síti a rozpad manželství tak oznámil veřejnosti.

 

 

Všechno sice skončilo v pondělí, ale trvalo to dlouhých osm let. A jak to skončilo, to už všichni vědí, i když přesný důvod rozchodu nikdo úplně nezná. Ale jak to začalo? A jak pokračovalo?

 

2010, SEZNÁMENÍ - Vondráčková zpívá na akci, kde je i Plekanec. Ten tehdy po životní sezoně (70 kanadských bodů - jeho maximum) v dobré náladě žádá moderátora a baviče Petra Salavu o kontakt na Lucii. Ta ho Tomášovi předává a tehdy se pár seznamuje. Druhou verzí je, že Plekance a Vondráčkovou seznámil Jaromír Jágr na charitativním zápase...

 

2011, ZÁSNUBY a SVATBA - Vztah se po roce posunul až k zásnubám. Ty proběhly v dubnu v Kanadě. V červnu se pak konala svatba, to už ovšem bylo v České republice, konkrétně v pražské Troji. 

 

► 2012, NAROZENÍ PRVNÍHO SYNA - Láska z nich jenom čišila a vše jen podtrhlo narození syna Matyáše. 

 

► 2015, NAROZENÍ DRUHÉHO SYNA - O tři roky později se rozrostla rodinka o dalšího Plekance. Tím byl mladší syn Adam.

 

► 2018, ROZCHOD - Tento pomyslný zápis do vztahu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové asi nemusíme nijak dlouho rozepisovat, je to téma, které je stále aktuální...

 

A co se teď už bývalým partnerům povedlo během jejich vztahu v rámci kariéry?

Tomáš Plekanec získal bronzovou medaili na mistrovství světa 2012. Poté, v sezoně 2012/13, hrál během výluky NHL za rodné Kladno. Následně se vrátil do zámoří, kde pokračoval v barvách Montrealu Canadiens. Jiné angažmá si v NHL vyzkoušel až během uplynulého ročníku, kdy by vyměnen do Toronta, ale v následující sezoně bude hrát zase v Montrealu.

 

 

Lucie Vondráčková se od roku 2008 do roku 2015 umisťovala do druhého místa v anketě Český slavík mezi interpretkami. Od roku 2013 do roku 2015 hrála v komediální trilogii Babovřesky. 

 

Lucie Vondráčková promluvila o rozchodu:

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.