Sport (Pátek, 14. prosince 2018 6:17:58)

Jak si žili Plekancovi před rokem? Tato slova vás šokují, vše je jinak!

Na začátku týdne se rozešli. Hokejista Tomáš Plekanec a zpěvačka Lucie Vondráčková už netvoří spokojenou rodinu. Krize prý trvala rok, což málokdo tušil, i když se o rozvodu dlouho spekulovalo. Přitom právě před rokem o sobě Plekancovi mluvili jako o ideálním páru, že by ani jeden nikoho lepšího nechtěl. Tak proč je všechno jinak?

Je to přesně rok, co do médií začaly prosakovat informace o tom, že u Plekancových něco není v pořádku. Zlí jazykové dokonce tvrdili, že se má připravovat rozvod. A něco na tom asi bylo, ale tato slova vás v tomto kontextu asi šokují: "Nám je fajn, máme se rádi, podporujeme se a nechtěla bych vedle sebe někoho jiného," uvedla Vondráčková před rokem (přesně 1. 8. 2017) pro Expres.cz.

 

 

V souvislosti s rozpadem na pohled idylického manželství se spekuluje mimo jiné i o nevěře. Některé indicie dokonce přivádí mnohé na myšlenku, jestli Plekanec neopustil Vondráčkovou kvůli tenistce Lucii Šafářové, ta zatím na toto téma mlčí, stejně tak, jako rozejití partneři.

 

Plekanec se zdál být bezproblémovým manželem, který pro Vondráčkovou udělal první i poslední. V Kanadě se o rodinu staral i přes hokejové povinnosti, jak jen mohl. "Tomáš mi velmi pomáhal. Do Kanady přijela jeho matka, která hlídala děti, když jsem musela natáčet. Vyšel mi se vším vstříc. Velmi mě podporuje. Jsem šťastná," tvrdila Lucie.

 

 

Jenže 6. 8. 2018 oznamují manželé rozchod. "Rád bych Vás informoval o ne zcela veřejných věcech. Já s Lucií bychom Vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat," napsal Plekanec na facebookový profil.

 

Lucie Vondráčková promluvila o rozchodu:

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.