Sport (Neděle, 19. května 2019 8:52:46)

Dánský reprezentant jde do vězení: Kokain, násilí i sex na ulici!

Fotbalový svět si přidá na svůj seznam hříšníků další jméno. Dánský reprezentant Nicki Bille Nielsen jde na měsíc do vězení. Má to hned několik důvodů. Útočník aténského Panioniosu uhodil ženu, měl sex na monacké ulici a navíc u něj policie našla kokain.

Řeklo by se, že když mu je už třicet, že by mohl mít rozum. Nicki Bille Nielsen se ale stále chová, jako by mu bylo dvacet a vůbec mu nedochází, že to není tak úplně správně. Teď ho bude hned několik výstřelků stát svobodu. O tu přijde na měsíc, který stráví ve vězení.

 

Někdejší hráč Lechu Poznaň, Villarrealu či Rayo Vallecano, byl zadržen už minulý týden ve Francii. Všechno začalo tak, že na veřejnosti udeřil neznámou ženu. Ta se snažila pomoci fotbalistově partnerce, kterou měl Nielsen v tu chvíli dokonce škrtit.

 

 

Nicki Bille Nielsen však nebyl úplně střízlivý. Noc proto strávil na záchytce. Útočník Panioniosu se ale neprobudil do světlého rána. Policie totiž u něho našla téměř gram kokainu a v telefonu snímky sexuálních radovánek v ulicích Monaka, kde je něco takového nepřípustné.

 

Sečteno, potrženo, Nielsen půjde na měsíc za mříže. K tomu musí zaplatit pokutu 750 eur (v přepočtu 19 tisíc korun). Napadené ženě pak musí uhradit 3000 eur (77 tisíc korun).

 

Nicki Bille Nielsen hrál za dánskou reprezentaci zejména v mládežnických kategoriích, to odehrál desítky zápasů. Za seniorský národní tým zaznamenal 3 starty – v jednom dal gól.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.