Sport (Neděle, 19. května 2019 9:22:38)

Zase nevěrná Khalifa: Odhodila dres Washingtonu a vzala si tento!

Dočkala se! Nejvyhledávanější světová pornohečka Mia Khalifa ještě stále slaví to, že její oblíbený Washington vyhrál Stanley Cup. Zároveň znovu ukázala, že nedokáže být věrná a to ani sportovnímu klubu, kterému fandí. Na jejím výletě po Evropě navlékla dres klubu z Premier League, který tak vyměnila za Caps.

Na sociální síti pózuje zejména v dresech washingtonských klubů – Capitals (NHL) a Wizards (NBA). Občas je ale těmto týmům nevěrná. Ostatně, to tak nějak plyne z její teď už bývalé profese.

 

 

Když Washington Capitals letos získal první Stanley Cup v historii, Khalifa byla nadšená. Po celou sezonu Caps fandila, chodila na zápasy nebo je sledovala doma. Ale na senzační úspěch nějak rychle zapomněla. Dres vítězů letošní sezony NHL odhodila a navlékla tento - West Hamu…

 

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Jun2018/2152345.jpg?d41d

 

Uvidíme, jak dlouho Mie láska k londýnskému týmu vydrží. "Příští rok bude patřit nám," napsala Khalifa k příspěvku. Že by jí snad Stanley Cup Caps nestačil?

 

 

Mia Khalifa je kontroverzní postavou. Jedni ji milují, druzí nesnáší. Po ukončení své "herecké" kariéry natočila několik dílů diskuzního pořadu, kde se většinou pouští do některých vrcholových sportovců. To je aktuálně asi to jediné, co jí zaměstnává ve volných dnech.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.