Sport (Čtvrtek, 21. února 2019 1:33:00)

Opustí Spartu? Newcastle nevzdává boj o Dúbravku

Fanoušci Sparty jsou u vytržení z příchodu Rumuna Nicolaeho Stanciua, jehož od podpisu smlouvy dělí nejspíš už jen hodiny. Zároveň je ale možné, že Pražané přijou o oporu mezi tyčemi. Anglický Newcastle totiž nevzdáva boj o gólmana Martina Dúbravku, za něhož je údajně připraven nabídnout až 150 milionů korun!

Newcastle chtěl Dúbravku přivést původně na hostování s opcí, to však Sparta smetla razantně ze stolu. Manažer klubu Rafael Benítez tak musel hodně přitvrdit a slovenského gólmana chce už získat na přestup, přičemž podle webu  tuttomercatoweb.com za něj nabízí Spartě až šest milionů eur (zhruba 150 milionů korun).


Paradoxní je, že ještě v úvodu sezony byl devětadvacetiletý gólman kritizován za laxní výkony a kvůli tomu ztratil místo ve sparťanské bráně, kde ho nahradil Tomáš Koubek. Ten ale zanedlouho zmizel do Francie a mezi tyče putoval opět Dúbravka, který se ve zbytku podzimu rozchytal do parádní formy.

Zářil hlavně ve slovenské reprezentaci, kde na sebe upozornil skvělými výkony na půdě Anglie i Skotska. Zřejmě proto si ho všiml také Benítez, jenž ho chce získat za každou cenu. Na tahu je nyní Sparta...

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.