Sport (Čtvrtek, 17. ledna 2019 22:03:11)

Tančící tenistka baví svět! Na turnaji to rozjela jako na diskotéce

Německá tenistka Andrea Petkovicová baví celý internet! Na videu z exhibičního turnaje v australském Melbourne totiž během pauzy začala tančit! Svými ladnými pohyby dokonce rozhýbala nejen fanoušky, ale i pořadatele! Video se stalo okamžitě hitem internetu.

Během finálového zápasu mezi Petkovicovou a její švýcarskou soupeřkou Belidnou Bencicovou začalo pršet. Jak tomu tak bývá, pořadatelé na čas přerušili hru a čekalo se.

 

Jenže třicetiletá Němka je živel a tak to nevydržela a na hudbu, která se linula z reproduktorů začala tancovat, jako kdyby byla na párty s přáteli.

Fanoušci ji pochopitelně odměnili potleskem a co víc, na chvíli se k ní dokonce přidal i jeden z pořadatelů! Do rytmu hudby se pak začala vlnit i Bencicová a tenisový zápas tak chvílemi připomínal letní festival u Máchova jezera.

 

 

Déšť ustal a zápas mohl pokračovat. Petkovicová sice nabuzena svým tanečním vystoupením vyhrála první set 6:3, ale pak se o slovo přihlásila Bencicová. Ta vyhrála druhý set 6:4 a rozhodující tie-break v poměru 10:4 a bylo rozhodnuto.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.