Sport (Pondělí, 15. října 2018 18:53:08)

Dřina začíná! Takhle Djokovič maká pod taktovkou Štěpánka

Srbská tenisová superstar představila Radka Štěpánka jako nového člena týmu na konci listopadu. Teď už ale všechno běží na plné obrátky a oba společně směřují tréninky k jednomu cíli. Dostat 30letého Djokera zpátky mezi elitu! Stále nápomocen je jim také legendární Andre Aggasi.

Trojnásobný wimbledonský vítěz angažoval do týmu svého bývalého deblového parťáky. Bok po boku dobíhali tenisové míčky už před nějakým pátkem. Teď je role každého z nich ale trochu odlišná. Štěpánek vede Novakovy tréninkové jednotky a svůj vlastní úspěch už nepokládá za prioritu.

Teď se oba připravují v Monte Carlu, kam dorazil s podporou také Američan Andre Aggasi. „Čeká nás spousta práce, ale jdeme do toho s velkým nadšením. Dnes trénujeme s Andrem Agassim a Štěpcem,“ zveřejnil Srb na twitterovém účtu o víkendu.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Dec2017/2079183.jpg?d41d

Štěpánek má podle zpráv teď na starosti každodenní tréninkový plán, naopak americký tenista bude Djokoviče vést během turnajů. Času na vzkříšení bývalé světové jedničky mají ještě spousty. První velký turnaj čeká tenisty až v březnu za oceánem v Indian Wells.

 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.