Sport (Pondělí, 15. října 2018 20:12:47)

Maminka Jany Novotné prozradila, o čem se spolu bavily před smrtí

Na začátku týdne zasáhla všechny tenistové fanoušky šokující zpráva o úmrtí české vítězky Wimbledonu Jany Novotné. Ta ve svých 49 letech podlehla rakovině a chybět bude především své rodině. Pro web Blesk.cz exkluzivně promluvila její maminka Libuše Novotná. O čem spolu s Janou mluvily?

Smutná zpráva přišla jako blesk z čístého nebe. O dlouhodobé nemoci bývalé světové dvojky věděl jen málokdo a když se v pondělí ráno tenisový svět dozvěděl o její smrti, jakoby se zastavil čas.

 

 

Nejtěžší chvíle svého života prožívají Jany rodiče, paní Libuše (75) a pan František (75) a v neposlední řadě také bratr Pavel.

 

 

"Abych pravdu řekla, Janička si v žádném případě nepřála nějaký velký pohřeb. Chtěla, abychom se s ní rozloučili v rodinném kruhu, nejlépe i mimo Brno,“ prozradila Blesku Libuše Novotná, o čem se s dcerou bavily v posledních chvílích.

 

 

Přání své dcery se nakonec rodina Jany rozhodla pozměnit, protože chtěli, aby se s ní mohli rozloučit i její kamarádi a přátelé.

 

"Protože je velmi mnoho kamarádů, kteří si přejí s Janou rozloučit, tak jsme jako rodina nakonec svolili k pohřbu v brněnském krematoriu,“ řekla paní Libuše.

 

Pohřeb Jany Novotné se bude konat v pondělí 27. listopadu ve 12:30.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Camilla má rakovinu: Plánuje si královský pohřeb za obrovské peníze. Z té sumy se vám protočí panenky!

Jiří Pomeje odmítl operaci. Teď chce léčbu zkusit po svém! Na co se chystá?

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.