Sport (Čtvrtek, 23. listopadu 2017 4:21:48)

Argentina v šoku! Hvězdný Aguero zkolaboval o poločase s Nigérií

Celou fotbalovou Argentinou otřásla zpráva o tom, že její hvězdný reprezentant a jeden z nejlepších útočníků světa Sergio Aguero zkolaboval o poločase přátelského střetnutí s Nigérií. Příčiny zatím nejsou známy, hráč je prý ale v pořádku.

Ta zprávě je mnohem zásadnější než samotný zápas! Ofenzivní lídr Manchesteru City a reprezentace Argentiny Sergio Aguero zkolaboval o poločase přátelského střetnutí s Nigerií a okamžitě byl převezen do nemocnice na podrobné vyšetření. Fanoušci se prý ale o svého miláčka nemusí bát.

"Sergio je v pořádku. Na vyšetření do nemocnice byl převezen pouze z preventivních důvodů,“ napsal Argentinský fotbalový svaz na svém Twitteru.

Aguero ztratil vědomí o přestávce duelu, v němž se v první půli zapsal mezi střelce. Ve 36. minutě zakončil rychlou akci svého týmu a Jihoameričané vedli nad Afričany 2:0, slibný náskok ale neudrželi.

Právě poločasový kolaps hvězdného parťáka je totiž rozhodil natolik, že ve druhé půli už střílela branky pouze Nigérie. Ta třemi góly zápas obrátila a zvítězila 4:2.