Sport (Neděle, 22. července 2018 1:16:50)

Nezaměstnaný rebel Jiří Hudler volal do Vsetína. Vrátí se domů?

Hokejový rebel Jiří Hudler byl v posledních dnech znovu spojován s pořádným skandálem. Na palubě letadla ze zámoří do Prahy v opilosti pěkně vyváděl a musela pro něj přijít dokonce policie. Hráč, který v NHL odehrál přes 700 zápasů, možná zapíjel žal z toho, že je stále bez angažmá. Vrátí se do mateřského Vsetína? Na to odpověděl manažer valašského klubu.

Na začátku října přišel Blesk s tím, že Jiří Hudler pořádně vyváděl na palubě letadla – posilněn alkoholem. Po personálu chtěl drogy a byl velmi hlučný. Nakonec si pro něj přišla policie.

 

 

Hokejista, který vyhrál v roce 2008 Stanley Cup s Detroitem, v NHL odehrál 708 zápasů s bilancí 164+246 a nechyběl mimo jiné ani na třech mistrovství světa, je od července bez angažmá. To mu vypršela smlouva s Dallasem, ve kterém nijak neoslnil a trápily ho zdravotní potíže.

 

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Jul2017/2020793.jpg?d41d

 

Nabízí se tedy otázka, co bude s Hudlerem dál. Že by se vrátil do Vsetína, který ho vychoval pro velký hokej. Hudler už s klubem mluvil, ale… "Před měsícem jsme byli v kontaktu, volal mi, že by rád na Vsetíně trénoval, ale podle posledních zpráv na tom ještě není zdravotně v pořádku," prozradil v rozhovoru pro klubový web Radim Tesařík, bývalý Hudlerův spoluhráč a současný manažer VHK.

 

Jiří Hudler tedy domů chce, bude trénovat. Zasáhne však do zápasů? "Co se však týče jeho velkého návratu, tak ten je ve hvězdách. Momentálně tu máme kádr, který jsme poskládali, a hráči musí pochopit, že jim věříme a sázíme na ně," dodal Tesařík.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.