Sport (Úterý, 19. června 2018 8:23:35)

Tomáš Hyka si zase řekl o místo: Druhý zápas, druhý gól! VIDEO

Vegas Golden Knights a Tomáš Hyka. Český útočník navázal na svůj první přípravný zápas za nově vzniklý tým z města hříchu a znovu dal i v dalším předsezonním klání gól. Znovu to bylo proti Los Angeles a znovu byl prvním úspěšným střelcem v zápase.

Tomáš Hyka před čtyřiadvaceti hodinami nastoupil k historicky prvnímu zápasu nově vzniklého týmu Vegas Golden Knights. A byl to právě exboleslavský lídr, který dal jeho první gól a stal se tak historicky prvním úspěšným střelcem jednatřicátého klubu NHL.

 

 

Vegas čekal další zápas proti stejnému soupeři. A Tomáš Hyka do něj znovu nastoupil a znovu se chtěl porvat o místo v prvním kádru, které ještě zdaleka zajištěné nemá. Ale je na dobré cestě, velmi dobré cestě k tomu, aby ho získal. I tentokrát totiž vstřelil gól a tak má na svém zámořském kontě za dva zápasy dvě branky. A takhle to vypadalo... 

https://www.nhl.com/goldenknights/video/embed/hyka-strikes-quickly/t-282798380/c-52638003?autostart=false

 

Nutno podotknout, že to tentokrát neměl Hyka úplně složité, zakončoval do prázdné brány, ale trenér farmy Vegas si souhru po utkání moc chválil. "Cody Glass to Hykovi skvěle připravil, doufám, že si své sebevědomí přenese i do blížícího se kempu," řekl Rocky Thompson.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.