Sport (Úterý, 19. června 2018 8:12:45)

Válka o Schicka: Prodáme ho jinam a za víc, říká šéf Sampdorie

Patrik Schick už pózoval v tričku Juventusu, ale k přestupu dost možná ani nedojde. Komplikace při zdravotní prohlídce a otálení s potvrzením transferu vyprovokovaly šéfa Sampdorie Janov a ten začal vyhrožovat.

Massimo Ferrero se jednoduše rozčílil. Prestižní obchod za velké peníze se možná neuskuteční a prezident klubu z Janova se opravdu rozčílil. „Je to fraška. Patrik ne, že by nebyl zdravý. On zdravější být nemůže! Nemocní jsou nemocní a zdraví jsou zdraví. To, co našli, je se dá přirovnat k nějakému nachlazení, nic to neznamená," cituje Ferrara web italského deníku Corriere della Serra.


V minulém týdnu přišly spekulace o tom, že na testech byla u českého fotbalisty zjištěna srdeční arytmie. Ferrera ale hlavně mrzí, že zprávy o neúspěšné zdravotní prohlídce poškodily jméno hráče i jeho hodnotu.

Anketa

Kam by měla Sampdoria prodat Schicka?

Hlasovalo 181 lidí.

"Juventus by si to měl dobře rozmyslet. Patrika případně můžeme prodat do dalších čtyř klubů, které jsou připraveny ho koupit a to za částku vyšší, než bylo dohodnutých 30 milionů eur," dodává prezident Sampdorie Janov.

http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/440xX/Jun2017/2013920.jpg?87ef
Ale i od Juventusu by Sampdoria mohla inkasovat větší balík. To proto, že klauzule o dohodnuté ceně byla platná jen do 30. června. „Myslím, že Schick může mít hodnotu ne 30, ale i 40 nebo 50 milionů eur," říká Massimo Ferrero.


V průběhu dubna přinesla italská média zprávy o tom, že Schickův agent Pavel Paska mimo Juventus jednal i s Interem Milán, AC Milán, AS Řím, španělskou Sevillou, Olympique Lyon i Manchesterem City. Paris St. Germain prý je ochoten vyskládat na stůl oněch 40 milionů eur.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.