Sport (Středa, 20. června 2018 18:40:32)

EXKLUZIVNĚ: Reakce Komety na video Jágra? Tohle vzkázal klub!

Snad už všichni v České republice viděli video, ve kterém si Jaromír Jágr ve srandě utahuje z extraligového titulu Komety Brno. K němu se už vyjádřilo mnoho fanoušků i médií, ale co na to vlastně samotný klub? Přidal se na stranu těch, které video naštvalo, nebo pobavilo? Novasport má exkluzivní vyjádření od brněnského klubu!

Jardo, děkujeme. Tak by se dala ve stručnosti shrnout reakce brněnské Komety na video, ve kterém si slavná osmašedesátka utahovala z toho, že Brno vyhrálo titul. "Brno hraje ligu?" Teď tady čtu, že vyhrálo titul," říkal Jágr. "Když se taková ikona světového hokeje zmíní o Kometě, tak je to jenom dobře," řekl exkluzivně pro Novasport Michal Chylík, tiskový mluvčí Komety.

 


Nikdo si Jágrovo video nevzal osobně. "Špatná reakce od nikoho určitě nebyla, opravdu nás to pobavilo, bereme to s humorem. Viděl jsem to i televizi, že to bylo zařazeno do zpravodajství ohledně Komety. Je to samozřejmě věc s nadsázkou, s humorem. Tak to bereme a není to nic proti ničemu," pokračoval Chylík.

  

A co na to samotní hokejisté Komety? "S hráči jsem se o tom nebavil, ale myslím si, že to berou také s humorem. Naši hokejisté jsou všichni veselé povahy a nepředpokládám, že by to vzali špatně. Jsou to šprýmaři a od Jágra to berou," dodal Chylík. 

 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.