Sport (Čtvrtek, 6. srpna 2020 9:41:27)

Sparťan Pamič byl podle disciplinárky vyloučen neprávem, proti Olomouci může hrát

Disciplinární komise Fotbalové asociace (DK FA ČR) upustila od potrestání sparťanského beka Manuela Pamiče, který byl v nedělním ligovém zápase v Mladé Boleslavi po druhé žluté kartě vyloučen. Chorvatský obránce tak může nastoupit už v pátečním zápase 27. kola Gambrinus ligy proti Olomouci.

Disciplinárka vzala v úvahu vyjádření komise rozhodčích, podle které byla žlutá karta po souboji s hráčem Mladé Boleslavi Janem Štohanzlem udělena neprávem. DK se po shlédnutí videozáznamu rozhodla, že k disciplinárnímu přestupku nedošlo a trest Pamičovi neudělila.
 

Sparta dohrávala zápas v deseti a po prohře 0:2 má ztrátu na vedoucí Liberec čtyři body. Komise místo toho zahájila disciplinární řízení s boleslavským Janem Štohanzlem pro podezření z filmování.
 

Jeden zápas si kvůli vyloučení v minulém kole nezahrají Michal Ďuriš z Plzně a Marcel Šťastný z Viktorie Žižkov, dva ligové duely vynechá kvůli nasbíraným osmi žlutým kartám liberecký Lukáš Vácha.
 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

Stopku na jedno utkání mají také Jan Vorel (Dukla Praha), Michal Frydrych (Baník Ostrava), Václav Ondřejka (Slovácko), Milan Matula (Teplice) a Jan Kysela (FK Mladá Boleslav). Všichni hráči pykají za čtyři žluté karty.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.