Sport (Čtvrtek, 2. července 2020 8:21:23)

Video: Velká bitka hokejových žáků!

Bitky v hokejových zápasech dospělých jsou poměrně běžnou záležitostí. Ale u dětí je to něco nevídaného a člověk nad tím jenom kroutí hlavou.

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Mar2008/22273-web-afbf6f.jpg?d41d

I v krajském přeboru starších žáků se kluci umí poprat. Hokejové utkání mezi domácím Uherským Ostrohem a Českým Těšínem mělo docela poklidný průběh. Těšínští v něm zvítězili 10:5. Někomu se může zdát, že těch gólů je trochu moc. Je to však poměrně běžné skore v této výkonnností kategorii hokejistů.  Co se však vymyká normálu je chování brankáře Uherského Ostrohu. Když si po zápase hráči podávali ruce, golman evidentně neunesl porážku a bez okolků se pustil do svého soupeře. ¨

Běžná záležitost?

Podle představitelů hokeje Uherského Ostrohu však nešlo o nikterak vyjímečnou věc. Mladým hokejovým puberťákům stačí jenom jiskřička k tomu, aby vše přerostlo v pořádný požár. Přesně to se stalo i v tomto utkání. Stačilo jedno slovo a mladíci napěchování adrenalinem dali průchod emocím. Funkcionáři jejich chování tímto neomlouvají. Ale na druhou stranu říkají, že se jednalo o obyčejnou rvačku, které jsou mezi kluky běžné.  Hráčům pak bylo jednoznačně vysvětleno, že tohle už se nesmí stát.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.