Sport (Středa, 27. ledna 2021 4:35:47)

Kometa doma kralovala, ústecký kouč se zlobil na simulanty. SESTŘIH

Důležitou výhru si na své konto připsali hráči Komety Brno, kteří budou dnes v hale Rondo bojovat o vyrovnání série.

Jasný průběh mělo třetí utkání finále 1. hokejové ligy mezi Kometou Brno a Ústím nad Labem. Brno po výhře 5:1 snížilo náskok soupeře a dnes může před vyprodaným Rondem vyrovnat.

Celé utkání jsme sledovali v ON-LINE reportáži.

Sestřih nejdůležitějších akcí třetího finálového zápasu:
Když stokiloví hráči škáčou šipky...

"Přistoupili jsme k tomu zápasu špatně, mysleli jsme, že se Brno porazí samo. Taky jsme dostali góly a prohráli,“ zlobil se asistent ústeckého trenéra Jan Votruba. Toho ale naštvala ještě jedna věc. "Mrzí mě, že hráči Brna po každém souboji padali na led. Je smutné, když stokiloví chlapi ochotně skáčou po ledě šipky. Výsledek to sice neovlivnilo, ale hru ano,“ řekl Votruba po utkání.

Brněnský asistent Viktor Lukeš se ale ohradil. "Padali úplně stejně, jako hráči Ústí v prvním dvou zápasech. Soupeř hodně používá takové ty drobné fauly, háčky, přidržení a naši hráči holt tentokrát padali,“ prohlásil.

Kostourek: Chceme srovnat stav série

Jinak si ale soupeři navzájem spíš skládali poklony. "Brno dnes na nás vlítlo, hrálo dobře,“ přiznal útočník Ústí Zbyněk Sklenička. „My jsme dnes museli a povedlo se. Jsem rád, že tomu pomohl i můj gól,“ zářil pro změnu útočník Komety Milan Kostourek.

Už dnes série pokračuje čtvrtým zápasem v Brně. A vyhrát chtějí oba soupeři. "Chceme srovnat, budeme hrát stejně, jako dnes,“ vzkazuje Kostourek. A Ústí? "Budeme mnohem agresivnější a také budeme víc bruslit. Tenhle zápas se opakovat nebude,“ vzkazuje Sklenička.

 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.