Sport (Středa, 20. ledna 2021 4:50:28)

Hokejová bitva v Brně za chvíli začne. OHLASY FANOUŠKŮ

Brněnské hokejové šílenství vypukne večer v hale Rondo, kde se utká domácí Kometa s Chomutovem.

Jihomoravská metropole je na nohou. Za necelou hodinu totiž čeká hokejisty Komety Brno rozhodující sedmý zápas semifinále první ligy s Chomutovem. A kdo nemá lístek, jako by nebyl. Že zlato je hodnotná komodita? Ne dnes v Brně, tam má větší cenu lístek na večerní duel proti rivalům z Chomutova. "Čekám obrovskou hokejovou bitvu," míní fanoušek před halou Rondo. "Vyhrajeme 5:2. Už se těšíme na finále," doplňuje ho další příznivec Brna.

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Mar2009/484439.jpg?d41d

Hala Rondo se zatím postupně plní, k tlačenicím nedochází. "Fanoušci si lístky zajistili s předstihem, tak nehrozí dlouhé fronty. U haly je zatím vše v klidu. "Kotleníci" z Brna již zaujali své tradiční pozice," uvedl náš reportér Dušan Vrbecký, který bude utkání sledovat přímo v hale Rondo.

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Mar2009/484445.jpg?d41d

Z utkání přineseme podrobnou ON-LINE reportáž, která bude průběžne obohacována o videa ze zápasu.

Lístky beznadějně vyprodané

Zájem o duely Komety v boji o finále výrazně převyšoval kapacitu haly Rondo pro 7200 diváků. Ta hlásí "beznadějně vyprodáno" stejně jako ve všech domácích zápasech play-off. Podle představitelů klubu zájem o lístky převyšoval šestkrát až osmkrát kapacitu haly. "Pokud bychom mohli, prodali bychom sedmdesát tisíc lístků," potvrzuje manažer brněnské Komety Aleš Dosoudil.

Anketa

Postoupí Kometa Brno do O2 Extraligy? (hlasy jsou uvedeny v %)

Hlasovalo 4140 lidí.

Diskusní fóra na internetu zaplavily poptávky na "magické" lístky, za které fanoušci nabízely nehorázné sumy. Hodinu před zápasem fanoušci pomalu přicházejí do haly Rondo. Zaplněný je pouze kotel domácích a situace přípomíná klid před bouří. 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.