Sport (Úterý, 19. ledna 2021 13:34:11)

Rangers prohráli v Carolině, Ottawa doma udolala Toronto

O vítězství Senátorů rozhodl gólem do šatny Kanaďan Danny Heatley.

Ottawa přehrála Toronto těsně 2:1. Od páté minuty přitom musela dohánět náskok soupeře, když se trefil hostující White. Domácí však dokázali ve 36. minutě vyrovnat, a to zásluhou kapitána Daniela Alfredssona  Necelou minutu před koncem druhé třetiny se navíc trefil kanonýr Danny Heatley, který rozhodl o výhře domácího mužstva.

Jeho gól vám nabízíme TADY:

New York měl nabito slepými

Radovat se mohou i hokejisté Caroliny. Ti na vlastním ledě porazili New York Rangers hladce 3:0. První gól padl až ve 30. minutě z hokejky Corva. Jezdci pak museli otevřít hru, což se ukázalo jako voda na mlýn domácím.  Za ně se prosadil ještě Brind´Amour s Ruutem, v dresu hostů neskóroval nikdo.

Na nejzajímavější momenty v utkání se můžete podívat ZDE:

Vítězná série Vancouveru končí na čísle čtyři

Hokejisté Vancouveru čtyřikrát v řadě vyhráli, na ledě Los Angeles Kings už ale neuspěli.

Králové si vypracovali dvoubrankový náskok již v první části, kdy se postupně trefili Gauthier a Stoll. Ve velmi dobré formě hrající Alexandre Burrows sice ve druhé části snižil, Jarret Stoll však svou druhou brankou v zápase znovu zajistil Los domácím pohodlný náskok.

Vancouver měl v závěru utkání převahu, vytěžil z ní však pouze jednu branku, kterou vsítil Pyatt.

Výsledky NHL:

Los Angeles - Vancouver 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
Branky: 13. a 33. Stoll, 4. Gauthier - 25. Burrows, 46. Pyatt. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:0. Hvězdy utkání: 1. Westgarth, 2. Purcell (oba LAK), 3. Bieksa (Van.).

Carolina - NY Rangers 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Branky: 30. Corvo, 44. Brind´Amour, 60. Ruutu. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:0. Hvězdy utkání: 1. Whitney, 2. Ward, 3. Corvo (všichni Car.).

Ottawa - Toronto 2:1 (0:1, 0:2, 0:0)
Branky: 36. Alfredsson, 40. Heatley - 5. White. Vyloučení: 4:5. Bez využití. Hvězdy utkání: 1. Alfredsson, 2. Volchenkov (oba Ott.), 3. White (Tor.).