Kultura + showbiz (Čtvrtek, 28. května 2020 16:52:35)

Kevin Spacey v Praze! Hvězda obráží vyhlášené podniky!

Hollywoodský herec Kevin Spacey, známý z filmu Americká krása či seriálu Dům z karet, se o uplynulém víkendu ukázal v Praze. A rozhodně se nijak neschovával - naopak podle fotek ze sociálních sítí vyrazil do víru velkoměsta za zábavou.

Jedním z podniků, kde se hvězda, jejíž kariéru zničily skandály spojené s hnutím #MeeToo, zastavila, byl bar James Dean Prague. A fotky, které restaurace zveřejnila na svém facebooku, ukazují, že Spacey tu o víkendu evidentně měl dobrou náladu.

 

Ochotně se totiž fotil s fanoušky, usmíval se a vůbec vypadal, že se báječně baví. Obrázky slavné hollywoodské star se pochlubila i jiná restaurace nedaleko stanice metra Staroměstská.

 

Že si Spacey pozornost českých fandů užívá, je pochopitelné. Za oceánem je totiž už delší dobu za padoucha a sexuálního predátora - nařčení z toho, že sexuálně obtěžoval mladé muže, mu totiž zničilo kariéru.

 

Jeden z případů dokonce skončil až před soudem - podle obžaloby před třemi lety Spacey v baru na ostrově Nantucket v americkém státě Massachusetts sexuálně napadl mladého muže. 

 

Známý herec, který má za Americkou krásu a Obvyklé podezřelé prestižního Oscara, nakonec odešel od soudu očištěný, protože jeho údajná oběť odmítla vypovídat.

 

Připomeňte si kauzu v reportáži TV Nova:

 

 

I v Praze na kolo? Kam vyrazit o víkendu nebo jen tak po práci
Tipy na pražské kavárny, které rozhodně musíte navštívit

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.