Kultura + showbiz (Pátek, 3. července 2020 21:59:53)

CELÝ 905. DÍL ORDINACE: Kamenice je otřesena, Adam Svoboda zemřel...

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Svatbu si vzít nenechám? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

♦ Pusťte si poslední díl Ordinace v růžové zahradě 2

Sekora přespal u Mariky na šéru. Když ji ráno doprovází do nemocnice, přepadne Mariku Adam, Sekora ji sice ochrání, ale Adam uprchne. Policie po něm celý den pátrá. I tak se mu ale podaří prořezat na parkovišti před nemocnicí pneumatiky na Sekorově motocyklu. Poté Mariku doprovází na šér policista, přesto na ni ale Adam zaútočí, neboť se skrýval v hloubi domu. Marika uprchne na střechu, kde dojde k finální konfrontaci - po objevení policisty, Adam skočí ze střechy. Na následky těžkého úrazu posléze umírá na sále Márovi pod rukama. Hroutí se a Marika také, pro všechny je to velká rána...

Vilík s Květou se ráno dozvědí, že termín jejich svatby už má nedopatřením zamluvený někdo jiný. Náhradní termín je možný dnes anebo až na podzim. Pro oba je to velké zklamání, nakonec ale volí expresní svatbu. Na organizaci svatby v jediném dni se podílí velká část kolegů z nemocnice, obřad má proběhnout navečer u Čerta, ale nakonec se svatba stejně neuskuteční, protože Květa se nedopatřením zabouchne ve skladu léků a Vilík musí asistovat Hanákovi u porodu během cesty k Čertovi.

Naďa projeví přání založit si v Kamenici butik s módou a Rytíř se toho chytí, protože v tom vidí šanci Nadi k seberealizaci. Jenže brzo pochopí, že plán je nereálný a že Naďu pořád ještě táhne lákavá nabídka modelingu ve Francii, které se vzdala kvůli Rytířovi. A tak se Rytíř zapře a koupí Nadě letenku do Paříže, aby přece jen musela odletět.

905. díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem "Svatbu si vzít nenechám" jste v TV mohli vidět 11. června 2019

 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.