Kultura + showbiz (Pátek, 3. července 2020 22:28:17)

POTVRZENO: Ordinaci čekají mrazivé chvíle, Adam Svoboda zemře...

Marika prožila noční můru a diváci Ordinace zarmoucené chvíle. Adamova láska k ní si totiž vzala druhý život – sám Adam ukončil ten svůj. Kvůli choré mysli, drogám, nenaplněné lásce a velké beznaději se ocitl na okraji střešní římsy… A jedním krokem se rozhodl své trápení navždy ukončit…

Ze záběrů na jeho pád i následky 11. června v 905. díle Ordinace mrazí. A mrazilo i při natáčení. Tvůrci si pro tento obraz vybrali chladný a především větrný jarní den. „Bylo to docela náročné. Točili jsme na střeše a já mám šílený strach z výšek. Navíc byl silný vítr, až se nám málem jednou převrátil jeřáb s kamerou. A já jsem měl pocit, že ztrácím rovnováhu. Byla i zima, mám několik vrstev oblečení, přesto se třesu. Vlastně těžko říct, jestli strachy nebo zimou,“ prozradil bezprostředně po natáčení představitel Adama Libor Stach.
https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Jun2019/2287968.jpg?d41d
Jarní čtrnáctá sezona Ordinace v růžové zahradě 2 vrcholí a přináší i ten nejmrazivější díl. Nabídne také chvíle radostné. Jednoznačně půjde o klíčové momenty, u kterých byste s kapesníčkem v ruce neměli chybět. Poslední díl před tradiční letní pauzou sledujte 13. června od 20:20 na Nově.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.