Kultura + showbiz (Pátek, 3. července 2020 22:05:30)

NOVÝ HARRY STYLES? Bryan Gandola vydává singl, kde zpívá o své platonické lásce

Talentovaný Bryan Gandola s neskutečným rozsahem se divákům a posluchačům poprvé ukázal v SuperStar 2018. Nyní vydává v pořadí svůj druhý singl a je to pořádná pecka!

Bryan prošel všemi nástrahami castingových kol, duelů, semifinále a dostal se až do finále. Jeho strop bylo TOP8, dál už ho hlasy diváků neposlali. „Byla to skvělá zkušenost, díky!“ byla poslední Bryanova slova v SuperStar. Uspět se snažil se skladbou Angels od Robbieho Williamse.
https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Jun2018/2150492.jpg?d41d
V létě ihned po SuperStar 2018 vypustil „do světa“ svůj první sólový videoklip k písni Living Free. A nyní mu vychází nový klip s názvem Crush, pro který si Bryan hudbu složil a slova napsal úplně sám. „Písnička je o kamarádce, do který jsem byl zamilovaný jako kluk,“ prozrazuje Bryan o svém novém songu. Klip se natáčel v pražském centru, kde se dokonce projeli na lodi.
https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Jun2019/2287276.jpg?d41d
Zda z toho bude podobně zamilovaný hit jako je Girl crush od Harryho Stylese ukáže teprve čas. Bryan doufá, že lidem se bude jeho sólový počin líbit stejně jako jeho prvotina. „Písnička vypráví pravdivý příběh a je plná emocí,“ dodává sympatický Filipínec. Na klip se podívejte zde:

https://www.youtube.com/embed/cWTXExI6pKo

Jeho další počin s názvem Crush vyšel v pátek 7. června 2019. Jak se vám líbí?
 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.