Kultura + showbiz (Pátek, 3. července 2020 22:58:14)

VELKÉ DRAMA v Ordinaci: Adam už naprosto ztrácí rozum!

Exkluzivní ukázka z Ordinace: Adamovi se podařilo utéct z léčebny, a jelikož je doslova posedlý Marikou, je jasné, že si to zamíří rovnou za ní. U jejího domu bude vyčkávat na vhodný okamžik, aby ji odvlekl s sebou pryč. Má u sebe zbraň a neštítí se násilí, je zoufalý tak jako jeho blížící se čin...

Miluje ji a zároveň nenávidí, protože ona nemiluje jeho. Adam Svoboda patří do blázince, protože potřebuje pomoc s posedlostí ženou, kvůli které si zničil život, pro kterou trpěl ve vězení, a kvůli které se několikrát pokusil o sebevraždu. Navíc je závislý na drogách, jenž jeho chaos v hlavě jen prohlubují. Ničí ho i vztek, který cítí k sokovi Janu Sekorovi, muži, který mu Mariku ukradl. Kvůli ní jeho velké trápení začalo a jen s ní může skončit… Dokázal přelstít ošetřovatele v léčebně a utéct, uvědomuje si, že Mariku si podvolí jen násilím! Nevypovídá to ale o tom, že není labilní. Chvílemi uvažuje jasně, ovšem stále s chorou myslí. O to víc je jeho chování nevyzpytatelné a také o tom v novém díle příští týden přesvědčí nejen Mariku… Přepadne ji s nožem v ruce!

Jak moc jí ublíží? Napadne Sekoru, který je přítomen? Dramatické i sklíčené chvíle následovat budou, dohru všeho sledujte v klíčovém 905. dílu Ordinace v růžové zahradě 2.
 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.