Kultura + showbiz (Pondělí, 23. září 2019 6:52:32)

Kdo to dá na začátku června v Ordinaci dohromady?

Vzplanutí citů a romantické chvíle brzy zaplaví životy několika oblíbenců z Ordinace v růžové zahradě 2. Utvoří se šťastné páry, které vykročí vstříc svým osudům po společné cestě. Jiskřivé, úsměvné, očekávané a naopak nepředvídané chvíle zaplaví diváky a rozvíří i jejich emoce. Kdo to dá překvapivě i nepřekvapivě brzy dohromady?

Obměkčí Mariku trápení Sekory s případem malého Tobiáše a dá naplno průchod svým citům, které si beztak odpírá a utvoří s Honzou, který ji má pořád rád, konečně stabilní pár nehledě na minulost? Nebo přijde velké překvapení, kdy se zoufalý Sekora obrátí na pomoc k právničce Nadě a neočekávaně to vzplane u nich, když Marika ve vztahu bez perspektivy pokračovat nechce a u Hany mu chybí vášeň?

Dojde Markovi, že je pro něj Erika důležitá i jinak, nežli "jen" jako matka jeho dítěte a ona mu dala druhou šanci? Nebo Erice dojde, že touží být s Vojtou? Klukem, co vždy stál při ní?

Vstoupí nečekaně do života žena Petru Hanákovi? Že by se znovu setkal s Denisou a dal jim opět šanci? Nebo se objeví stará láska v životě Leoše Máry?

Dokážete odhadnout, kdo brzy utvoří zamilovanou dvojici? Jenom jeden pár to rozhodně nebude! V anketě najdete několik tipů, mezi kterými jsou dvojice, které brzy skutečně uvidíte spolu. Tak co myslíte?

Anketa

Kterou zamilovanou dvojici brzy uvidíme?

Hlasovalo 11783 lidí. 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.