Kultura + showbiz (Čtvrtek, 28. května 2020 16:37:09)

Karel Gott vysvětlil, proč zmizel z instagramu! Nevzdává se

Instagramový účet zpěváka Karla Gotta napadli hackeři. Držitel 42 Zlatých slavíků se však nenechal odradit a nyní přichází s obnoveným účtem. Pro své fanoušky dokonce znovu natočil video.

Svůj první instagramový profil si legendární zpěvák založil před dvěma dny. Svým fanouškům hned na profil nahrál zdravici, za několik hodin už byl ale jeho účet pryč a nebyl dohledatelný.

 

V pátek přišel zpěvák s vysvětlením. Jeho první instagramový účet napadli hackeři. Mistr to ale nevzdal a instagram si obnovil. "Milí příznivci, po napadení mého původního instagramového účtu jsem si založil nový," napsal na svůj oficiální facebookový profil zpěvák.

 

A pro svůj obnovený profil natočil mistr i krátké video. "Vážení přátelé, před dvěma dny jsem vás přivítal na svém instagramovém účtu, ale bohužel se mně tam někdo naboural, hacknul," vysvětlil zpěvák s tím, že starý účet už neplatí.

 

"Zkusíme to ještě jednou a naposledy. Můj aktuální instagramový účet je officialkarelgott. Věřím, že vás tam bude co nejvíc a že se často uvidíme," doufá mistr a vypadá to, že tedy svoji pravidelnou aktivitu na sociálních sítích myslí opravdu vážně.

 

 

Fanoušci se naštěstí nenechali odradit počátečními nezdary. Každou minutou jich na instagramu Gottovi přibývají desítky a je tak více než pravděpodobné, že zpěvák bude své sledující počítat po desítkách tisíc!

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.