Kultura + showbiz (Úterý, 23. července 2019 11:55:09)

Slavná herečka jen o vlásek unikla smrti! V jejím bytě hořelo

Herečka Joan Collinsová, známá i ze seriálu Dynastie, musela do nemocnice poté, co se nadýchala kouře v bytě, kde začalo hořet. Na twitteru pak poděkovala manželovi, který požár hasil přenosným hasicím přístrojem.

Londýnští hasiči vyjížděli k požáru sedmipatrové budovy ve čtvrti Belgravia v sobotu v podvečer. Plameny v bytě, který patří herečce a spisovatelce Joan Collinsové, likvidovalo zhruba deset hasičů. Požár se podařilo uhasit asi za hodinu, píše portál BBC.

 

Collinsová musela do nemocnice, ukázalo se ale, že se jen nadýchala kouře. Na twitteru pak herečka poděkovala záchranářům, hasičům i policistům, kteří uzavřeli okolí, a také svému manželovi, producentovi Percymu Gibsonovi.

 

"Můj hrdina Percy částečně uhasil plameny, které už do té doby strávili celou zeď, ručním hasicím přístrojem," napsala na sociální síť. Podle mluvčího hasičů je část bytu Collinsové úplně zničená, herečka ale může být ráda, že je vůbec naživu.

 

 

Joan Collinsová je britská herečka, spisovatelka a novinářka. Hraje v divadelních představeních, filmech i v televizních snímcích. Čeští diváci ji mohou znát především jako Alexis ze seriálu Dynastie. Je jí 85 let.

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.