Kultura + showbiz (Úterý, 21. května 2019 1:31:42)

Lže a taktizuje, nebo je Erika skutečně těhotná?

Erika zničila Markovi život. Ulítl s ní jenom jednou a ona hned otěhotněla, kvůli ní přišel o Bibi. Pochopitelně ví, že si za vše může sám, z rázné boxerky se ale stala středem jeho nenávisti. Co když si s ním ale jenom hraje a dítě s ním nečeká, nebo není jeho?

Erika se prezentovala jako svobodomyslná a nezávislá holka, která si dělá, co chce. A od Marka si vzala, co chtěla – jeho. Tvrdila, jak se nechce vázat a najednou je k němu přivázaná tím nejsilnějším způsobem. Proč holka, co se nechce vázat, nemyslí na tu nejdůležitější ochranu? Zatímco on vyšiluje, že dítě s ní nechce, a měla by uvažovat o potratu. Ona, ta holka, co se dosud zodpovědnosti vyhýbala obloukem, najednou zodpovědně pronáší, že se matkou možná stát chce. Buď lže, nebo už jí hormony zcela pohltily. Takhle rychle? 

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Feb2019/2247675.jpg?d41d
Co si o tom myslíte? Je to jen Eriččina hra, jak si Marka k sobě postupně připoutat, protože si ho vybrala, možná se do něj na první pohled zamilovala, možná si ho jen vybrala jako „samce“ pro své – třeba skrývaně vytoužené – dítě? Nebo skutečně těhotná je a prostě pro ni potrat nepřichází v úvahu, což se chápat dá? Ještě se nabízí další možnost, těhotná je, avšak Marek není otcem. Třeba si ho vybrala, aby na něj tu zodpovědnost „jenom“ hodila…

Anketa

Co si myslíte o těhotenství Eriky?

Hlasovalo 11542 lidí.


Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.