Kultura + showbiz (Úterý, 21. května 2019 0:32:20)

ANKETA: Bibi z Ordinace zvolila nekompromisní rozchod a odjezd. Udělala podle vás správně?

Poté, co se Bibi přímo od holky, se kterou Marek spal, dozvěděla, že s ním při jeho nevěře otěhotněla, sbalila si Bibi věci, poslala Markovi klíče a odjela bez rozloučení pryč z Kamenice. Souhlasíte s takto razantním koncem kdysi velké lásky?

Udělal chybu, které sám lituje, jak se ukázalo, stala se mu osudnou s celoživotní vzpomínkou. Dítě s Erikou, holkou, se kterou se pomiloval jenom jednou, rozhodně nechtěl.
https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Feb2019/2248756.jpg?d41d
Sotva toužil po tom mít ho právě s milovanou ženou. Až když kvůli tomu začal Marek Bibi ztrácet, došlo mu, že s kým jiným by měl mít rodinu nežli s ní. Zatímco ona byla vstřícná všem metodám k otěhotnění, neboť to nešlo přirozenou cestou a v duchu se připravovala na to, že třeba dítě mít ani nebudou, tak ji Marek podvedl s boxerkou Erikou. Ke všemu se při sexu nechránil a s "jednorázovou" milenkou počal dítě.
https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Mar2019/2256706.jpg?d41d
Dítě, po kterém Bibi tolik toužila a touží. Sokyně otěhotněla a jí zůstaly jen oči pro pláč. Zlost a bolest ji dohnaly k tomu, aby od Marka okamžitě po drsném zjištění odjela, aniž by mu řekla sbohem, aniž by mu dala prostor k obhajobě a komunikaci, ke hledání řešení. Koneckonců, aniž by mu jednu pořádnou vlepila. Na své chování má právo, jen jestli se neunáhlila a všeho nevzdala moc rychle. Vždyť ho miluje, kvůli němu se rozvedla s Vojtou a byl jejím pravým. Co když svého zbrklého chování bude jednou litovat? Nebo není čeho? Co si o tom myslíte?

Anketa

Zachovala se Bibi podle vás správně?

Hlasovalo 10719 lidí.


Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.