Kultura + showbiz (Úterý, 21. května 2019 0:30:59)

Zvrat ve zmizení Haničky: Rodiče chtějí předat peníze únosci!

Diváci v Ordinaci v růžové zahradě 2 napjatě sledují, jak dopadne případ Haničky Suché, která je stále nezvěstná. Její rodiče, Zdena a David, však neztrácejí naději. Rozhodli se nabídnout i odměnu tomu, kdo má o jejich dceři nějaké informace. Na nabídku se jim ozve muž, který tvrdí, že má Haničku u sebe, a domluví si s nimi schůzku.

Pátrání po Haničce stále pokračuje. Zdena Suchá, kterou hraje Dana Morávková, se rozhodla jednat na vlastní pěst a nespoléhat se na policii. Spojila se s Andrejem Martynčákem, jehož ztvárnil Ján Jackuliak. Ten Zdeně nabídl peníze na odměnu za Haničku a chce pomoct i přesto, že jim dělal dříve ze života peklo.

 

V minulé díle Ordinace mohli být diváci svědky hovoru Zdeny s údajným únoscem, který jim zavolal, že má Haničku u sebe. Když chtěli důkaz, navedl je ke kontejneru, ve kterém Zdena se svým mužem Davidem, kterého hraje Jan Čenský, našli tričko. To měla na sobě Hanička v den, kdy zmizela.

 

 

I když se David svou manželku snažil přemluvit, aby se s únoscem nespojila a raději vše ohlásila na policii, byla proti. S Martynčákem se rozhodli, že se s únoscem sejdou a předají mu dva miliony, které po nich v telefonátu požadoval. "Nesmíme Haničku ohrozit, dáme jim ty peníze a uděláme vše, co po nás chtějí. Vše ostatní by byl strašný risk," řekla Zdena v posledním díle.

 

Setká se Zdena a Martynčák s únoscem? A získají rodiče konečně Haničku zpátky? Další díl Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte ve čtvrtek od 20:20 na TV Nova. Poslední díl najdete na Nova Plus. Všechny epizody si můžete přehrát na VOYO.

 

Podívejte se na exkluzivní ukázku z Ordinace v růžové zahradě 2, ve které mluví rodiče Haničky s únoscem:

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co bude s Bibi? Poraďte scenáristům

Upřímné zákulisí: Zlata Adamovská se při oslavě kulatin rozplakala. Její následná slova zase dojmou vás

RODIČE, POZOR! Jak ochránit malé děti před nebezpečím?
Jak nenaletět podvodníkům?!

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.