Kultura + showbiz (Úterý, 20. srpna 2019 3:06:45)

TV Nova oslavila 25 let velkolepě! Na večírek dorazili herci i politici

Televize Nova oslavila 25 let své existence velkolepým večírkem. V pražském Obecním domě se sešly stovky lidí, jejichž tváře lidé znají z televizního vysílání. Ať už jde o herce, moderátory, zpěváky nebo politiky.

Večírek odstartoval úvodní show, která nabídla přítomným okénko do minulosti, připomněla důležité mezníky, ale také pobavila. A to třeba ukázkou, jak by mohly zprávy vypadat za pár dekád.

 

 

Na večírek dorazil například bývalý český prezident Václav Klaus. "Já, kterej jsem starší člověk, tak jsem měl pocit, že to nebude pro mě a jsem pozitivně překvapen a líbilo se mi to," vyjádřil se.

 

Známé tváře pak úvodní blok zakončily společnou písní. Úvodní představení si všichni užili a dokonce v nich vyvolalo i nostalgické vzpomínky. "I pro mě jsou to narozeniny, protože 25 let mého života je spojené s Novou a já jsem přesně před 25 lety poprvé vystoupil na obrazovkách a nenapadlo by mě ani ve snu, že za 25 let tady vystoupím a pořad budu součástí," řekl moderátor Rey Koranteng.

 

 

 

Pak už následovala volná zábava. "Přijde mi hezký, že se s kolegy potkám i mimo práci," uvedla moderátorka Kristina Kloubková. "Samozřejmě přeju TV Nova dalších 25 let," popřál televizi herec a dabér Jan Maxián.
 

Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.