Kultura + showbiz (Úterý, 20. srpna 2019 2:45:24)

VIDEO: Herečky z Ulice se změnily v modelky. Dana Syslová a Jitka Smutná se předvedly v jiném světle

Herecké přátelství Danu Syslovou a Jitku Smutnou pojí již dlouho, od loňského jara spolu dokonce hrají v seriálu Ulice. Jejich přání zahrát si spolu na divadelních prknech se jim splnilo až nedávno. V rámci akce Dámská jízda se z nich dokonce staly i modelky!

Poměrně netradiční večer si v sobotu mohli užít návštěvníci Divadla Rokoko. Diváci si nejdříve vychutnali představení Premiéra mládí, kde zazářily herečky Jitka Smutná a Dana Syslová. Hvězdy z Ulice se v této hře na jevišti potkaly poprvé: „Pro mě to bylo velké přání, zkušenost z jeviště je nenahraditelná,“ zpovídá se herečka Jitka Smutná, „Živý kontakt, který s Danou máme na jevišti, se pak přenese i do Ulice.“

„Akorát mám podezření,“ přerušuje Dana Syslová, „že Jitku časem v Ulici nebudu mít ráda, ale to nebudu prozrazovat,“ odhaluje.

Po představení následovala módní přehlídka, které se jako překvapení večera zúčastnily právě i herečky Ulice. „Když už tady dámy Dana a Jitka hrají, tak by byla věčná škoda je nezneužít,“ svěřovala se návrhářka Ivana Follová. „Chvíli se tvářily, že toho mají opravdu plné zuby, ale myslím, že nakonec z toho měly docela potěšení,“ úsměvně dodává.

https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Feb2019/2242567.jpg?d41d

A jaké byly další dojmy obou tváří oblíbeného seriálu? „Někdy si herečka zahraje na zpěvačku, někdy na bezdomovce, jindy si zahraje na manekýnu,“ konstatuje Jitka. „Možná někdy v mládí jsme s holkama blbly, ale za poslední léta jsem opravdu dlouho nic nepředváděla,“ doplňuje Dana.

A která další hvězda z Ulice si zahrála na modelku? Na to se podívejte v reportáži!Odkazy jsou pouze informační, jejich obsah není předmětem zpravodajského servisu.